ВО "Свобода"

ENG

20 квітня 2017
Більшість у Львівській облраді спрямовує 9 мільйонів на премії чиновникам
Більшість у Львівській облраді спрямовує 9 мільйонів на премії чиновникам

20 квітня 2017 року на засіданні депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради більшість проголосувала за збільшення видатків на Програму підтримки органів виконавчої влади. За словами члена комісії, депутата від ВО "Свобода", голови Міжфракційного об'єднання учасників російсько-української війни Михайла Нискогуза, йдеться про спрямування з обласного бюджету 9 мільйонів гривень на преміювання чиновників облдержадміністрації.

"Мене обурює той факт, що багато працівників виконавчої влади отримують премії понад 6 тис. гривень щомісячно за кошти платників податків Львівщини. Це при тому, що адміністрація провалила виконання низки обласних програм за минулий рік, зокрема програми підтримки сімейної медицини, капітального будівництва, підвищення конкурентоспроможності, розвитку освіти та інші", ‒ зазначив Михайло Нискогуз.

За його словами, в час війни та складної соціально-економічної ситуації в державі обласна рада не має морального права забезпечувати чиновників такими преміями.

"Свободівці подавали пропозиції до бюджету впродовж всього 2016 року, а також під час затвердження обласного бюджету 2017 року. З великими боями була підтримана пропозиція надати кошти для придбання житла багатолітньому політв'язню, зв'язковій Романа Шухевича Ользі Ільків. Але й це було провалено! Через бездіяльність голови облради Ганущина, голови облдержадміністрації Синютки й "мера" Львова Садового Ольга Ільків так і не отримала помешкання. Чому є гроші на чиновників облдержадміністрації, а немає, наприклад, на створення реанімаційної зали в Західному військово-медичному клінічному центрі? Є речі більш важливі й нагальні, ніж преміювання чиновників", ‒ зауважив Михайло Нискогуз.

Нагадаємо, що депутат від ВО "Свобода" Ігор Тенюх ініціював спрямування 4, 5 млн гривень на створення реанімаційної зали в Західному військово-медичному клінічному центрі.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"