ВО "Свобода"

ENG

14 травня 2017
У Червонограді учні презентували збірку "Присвята Матусі"
У Червонограді учні презентували збірку "Присвята Матусі"

У Червонограді до Дня Матері учні місцевих шкіл презентували чергову віршовану збірку "Присвята матусі". Мистецька акція відбулася 14 травня 2017 року за сприяння депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Михайла Нискогуза, відділу освіти Червоноградської міської ради та інформаційно-методичного центру освіти міста Червоноград.

Отець Андрій розпочав захід sз молитви, після якої поблагословив дітей та їхніх батьків, а також побажав творчих злетів на славу Божу та на благо України.

Своєю чергою, методист Червоноградського ІМЦО Любов Хляка висловила слова вдячности депутату-свободівцю Михайлові Нискогузу за його співпрацю з учнівською молоддю, яка стимулює учнів до творчого саморозвитку та самовдосконалення.

Свободівець Михайло Нискогуз привітав усіх присутніх на заході жінок із Днем Матері, а в їхній особі ‒ усіх матерів України, й побажав міцного здоров'я, адже на їхніх тендітних плечах лежить великий обов'язок ‒ народження та виховання свідомого українця, який стане на захисті інтересів української нації. "Символічним є те, що в ці весняні, такі теплі та сонячні дні ми святкуємо день наших берегинь ‒ наших матерів. Водночас дуже приємно і зворушливо, що від збірки до збірки наших віршованих видань у Червонограді з'являється все більше талановитих школярів. Я переконаний, що батьки цих юних талантів докладуть максимум зусиль для того, щоби їхні діти й надалі продовжували творчо розвиватися та вдосконалюватися. Надзвичайно приємно перечитувати ці, сповнені любові та тепла, ніжні слова вдячности, які діти дарують своїм матерям у віршах. Направду хочеться, щоби ці слова любови й шани були не лише на папері, а щоби вони їх утілювали в життя щоденно упродовж років реальними справами та вчинками", ‒ зазначив Михайло Нискогуз.

Також свободівець висловив слова вдячности всім учасникам та організаторам цього заходу: авторам віршів та їхнім батькам, які виховали таких талановитих дітей, настоятелю храму св.Йосафата священику Михайлові Нискогузу, відділу освіти Червоноградської міської ради, інформаційно-методичному центру освіти міста Червоноград, усім небайдужим жителям міста, які вшанували своєю присутністю матерів.

"Маю надію, що це буде наша не остання збірка, а започатковані наші спільні мистецькі заходи сприятимуть розвитку молодих дарувань, які в майбутньому зможуть гідно потішити нас своїми творчими здобутками на славу української нації", ‒ зауважив депутат Михайло Нискогуз.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"