ВО "Свобода"

ENG

15 травня 2017
Об'єднання учасників російсько-української війни у Львівській облраді заявляє про перешкоджання діяльності
Об'єднання учасників російсько-української війни у Львівській облраді заявляє про перешкоджання діяльності

Голова депутатської групи "Міжфракційне об'єднання бійців АТО у Львівській обласній раді" Михайло Нискогуз заявляє про перешкоджання в діяльності. Він звернувся до голови облради з вимогою припинити такі дії та забезпечити нарешті депутатську групу приміщенням та обладнанням.

"Депутатська група "Міжфракційне об'єднання бійців АТО у Львівській обласній раді" неодноразово зверталося щодо забезпечення депутатської групи необхідним приміщенням та обладнанням. На жаль, звернення групи було залишене без належного розгляду, натомість запропоновано здійснювати депутатську діяльність у 315 кабінеті, а обладнанням забезпечено взагалі не було. Депутатська група була вимушена користуватися власним майном задля виконання депутатських повноважень.

15 травня 2017 року керуючий справами обласної ради звернувся з усною вимогою вилучити майно, яке перебуває у 315 кабінеті, при цьому не надавши жодного письмового документа ‒листа, розпорядження чи доручення. Розцінюємо цю ситуацію як перешкоджання в діяльності депутатської групи. Зважаючи на вищевикладене, прошу вжити заходів щодо недопущення незаконних дій керівника та інших працівників апарату обласної ради та щодо забезпечення депутатської групи приміщенням та необхідним обладнанням", ‒ йдеться в депутатському зверненні.

Нагадаємо, що фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді гостро критикувала призначення на посаду керівника справ Валентина Харлова.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"