ВО "Свобода"

ENG

18 травня 2017
"Свобода" вимагає виїзного засідання Кабміну для усунення сміттєвої катастрофи у Львові
"Свобода" вимагає виїзного засідання Кабміну для усунення сміттєвої катастрофи у Львові

Під час чергової сесії Львівської міськради 18 травня 2017 року фракція ВО "Свобода" звернулася з вимогою проведення позачергового виїзного засідання Кабінету Міністрів України у м. Львові. Як зазначають націоналісти, на його порядку денному має бути єдине питання ‒ про комплекс заходів із негайного подолання загроз надзвичайної екологічної ситуації у Львові. З необхідности свободівці вважать доцільним введення прямого державного управління щодо вивезення, транспортування, сортування, переробки та захоронення твердих побутових відходів міста.

"Міська влада неспроможна виконати ті завдання, на які її обрала громада міста, та банально очистити місто від відходів. Заручниками безгосподарности міської та політичних ігрищ центральної влади стали всі мешканці Львова. Щодня вони отримують загрози інфекційних захворювань, епідемій та тотально зіпсованих побутових умов життя в місті.

Ми закликаємо міського голову, уряд та інші вищі органи державної влади припинити постійні політичні спекуляції та перекидання одне на одного відповідальности щодо питання поводження з відходами в місті", ‒ заявив депутат-свободівець Маркіян Лопачак.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"