ВО "Свобода"

ENG

9 червня 2017
Олег Панькевич вимагає від влади профінансувати ремонт аварійного моста в Підкамені
Олег Панькевич вимагає від влади профінансувати ремонт аварійного моста в Підкамені

Голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич вимагає спрямувати фінансування на ремонт аварійного моста в селищі Підкамінь Бродівського району. Депутатське звернення з цього приводу він скерував до голів обласної ради та облдержадміністрації, а також голові комісії Львівської облради з питань дорожнього господарства, інфраструктури В. Сагану й директорові департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської ОДА Р. Кокотайлу.

Як йдеться у зверненні, аварійний міст, що в селищі Підкамінь на вулиці Січових Стрільців, загрожує безпеці та життю громадян, тому потребує негайного ремонту.

"Об'єкт сполучає важливі напрямки Бродівського району. Також ним курсують шкільний автобус, який перевозить учнів, що навчаються в Підкамінській ЗОШ I-III ступенів, та рейсовий автобус "Броди-Нем'яч".

Зважаючи на вищевикладене, прошу передбачити капітальний ремонт моста на вулиці Січових Стрільців у Програмі розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг на 2017 рік. Кошторисна вартість робіт станом на 2016 рік становила 600 тисяч гривень", ‒ зазначає депутат.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"