ВО "Свобода"

ENG

10 червня 2017
Свободівцю Михайлу Галущаку вручили повістку через викриття корупційних схем зі львівським сміттям
Свободівцю Михайлу Галущаку вручили повістку через викриття корупційних схем зі львівським сміттям

"Останнім часом я активно боровся у місті Миколаїв з бізнесом на львівському смітті, і мене вирішили усунути шляхом вручення повістки". Про це 10 червня 2017 року повідомив депутат Миколаївської міської ради від ВО "Свобода", учасник московсько-української війни Михайло Галущак.

"9 червня на сесію Миколаївської міської ради прийшов районний воєнком Романович М.А. та вручив мені під час засідання повістку", ‒ зазначив свободівець. При цьому Михайло Галущак зауважив, що минулого тижня на виклик з військкомату прийшов до воєнкома, заніс свої довідки про участь в АТО 2015 року, копію посвідчення учасника бойових дій, став на облік.

"Офіцер, який брав у мене документи, сказав: якщо у мене все це є, то мене не беруть. Беруть лише тих, хто закінчував військову катедру, але не має посвідчення УБД, ‒ розповів свободівець. ‒ Натомість під час вручення повістки воєнком покликався на те, що батальйон "Січ", у якому я служив, був при МВС, а не при ЗСУ, у мене немає армійської служби, тому, мовляв, мене беруть на строкову службу на 18 місяців. У багатьох моїх друзів з різних батальйонів, які також були при МВС, була подібна ситуація, але коли вони приносили у військкомат посвідчення УБД, їм казали, що їх не беруть. Якщо я не помиляюсь, у нас зараз мобілізація не оголошена".

Свободівець переконаний, що ці дії спричинені його активною боротьбою проти вивозу львівського сміття до Миколаєва.

Повістка Михайлу Галущаку
Повістка Михайлу Галущаку

"За останні місяці я неодноразово виступав проти корупційних схем із завозом у Миколаїв львівського сміття: хотіли завозити 120 тон щодня до 2022 р. по 30 грн, робити це мала фірма "Екотех", яку заснувала фірма "Грінера", близька до Садового. До прикладу, Червоноград за тонну отримує 1410 грн. Різницю "навару" порахуйте самі. Ми збурили громадськість, є відповідне рішення громадських слухань та сесії міської ради, щоб усі ці підписані угоди та инні рішення з цього питання вважати нечинними. Попри те, міський голова Миколаєва А. Щебель і далі просуває питання, щоб у Миколаєві працювала "Екотех". Попри рішення громадських слухань та сесії, угоди ніхто не розірвав, ніби й проблеми немає" ‒ резюмував Михайло Галущак.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"