ВО "Свобода"

ENG

12 червня 2017
Ірина Сех: Влада не виконує своїх обов'язків стосовно придбання квартири Ользі Ільків
Ірина Сех: Влада не виконує своїх обов'язків стосовно придбання квартири Ользі Ільків

Влада не виконує своїх обов'язків стосовно придбання квартири зв'язковій Романа Шухевича, політв'язню Ользі Ільків. Про це 12 червня 2017 року заявила голова Всеукраїнського об'єднання українок "Яворина" Ірина Сех.

За її словами, вже другий рік влада не виконує рішень сесій Львівської обласної та міської рад про надання коштів на придбання помешкання для Ольги Ільків.

"Свій 97-й день народження Ольга Ільків, вочевидь, зустріне в старому тісному помешканні. Таке враження, що влада знову робить усе для того, аби легендарна зв'язкова не отримала заслуженого житла. Голови облдержадміністрації та обласної ради, а також "мерія" Львова не виконують рішення сесії обласної ради про надання коштів на житло Ользі Ільків як субвенцію міському бюджету. За моєю інформацією, обласна адміністрація ще досі не перерахувала 400 тисяч з обласного бюджету до міського, а міська влада не подала необхідного запиту щодо виділення цієї субвенції. Тобто Синютка, Ганущин, Садовий зовсім не поспішають виконувати свої обов'язки", ‒ зазначила Ірина Сех.

Вона закликала високопосадовців якнайшвидше вчинити всі дії необхідні для придбання помешкання Ользі Ільків.

Нагадаємо, що минулого року за клопотанням ГО "Об'єднання українок "Яворина" та депутатів від ВО "Свобода", рішенням обласної ради 2016 року було передбачено співфінансування в сумі 400 тисяч гривень на придбання житла Ользі Ільків як субвенцію із загального фонду обласного бюджету міському бюджету м. Львова. Ще 400 тисяч мало бути виділено з бюджету м. Львова. Але міська влада не надала коштів і не придбала квартиру.

31 березня 2017 року на засіданні комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку було розглянуто депутатський запит свободівки Ольги Шайдулліної та звернення учасників війни, громадських активістів та українських націоналістів, які озвучив голова ВГО "Сокіл" Юрій Черкашин на недавній сесії обласної ради, щодо придбання квартири зв'язковій Романа Шухевича Ользі Ільків.

25 квітня 2017 року депутати на сесії передбачили 400 тис грн. субвенцію міському бюджету Львова на придбання житла Ользі Ільків.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"