ВО "Свобода"

ENG

14 червня 2017
Прокуратура Львівської області взяла під контроль справу про перешкоджання посадовців Бродівської мерії в діяльності депутата-свободівця
Прокуратура Львівської області взяла під контроль справу про перешкоджання посадовців Бродівської мерії в діяльності депутата-свободівця

[i]Прокуратура Львівської області взяла під контроль розслідування кримінального провадження за фактом перешкоджання посадовців Бродівської міської ради у діяльності депутата Бродівської міської ради, голови фракції ВО "Свобода" Михайла Чунгіна. Про це йдеться у відповіді прокуратури на запит депутата Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ольги Шайдулліної.

У прокуратурі також повідомляють, що вивчили стан розслідування справи та виявили порушення законодавства слідчими місцевої поліції ‒ винні зазнали дисциплінарного покарання. Слідчого, який проводив досудове розслідування в цій справі, усунуто і призначено іншого.

Як йдеться в листі за підписом прокурора області Юрія Квятківського, обласна прокуратура взяла під свій контроль розслідування справи.

Нагадаємо, що голова фракції ВО "Свобода" у Бродівській міській раді Михайло Чунгін неодноразово скаржився в правоохоронні органи на протиправне ухилення міського голови м. Бродів Анатолія Белея від розгляду депутатських звернень та вимагав усунення порушень закону. Однак Радехівська місцева прокуратура та Бродівське ВП Золочівського ВП ГУ НП у Львівській області ухилилися від підтвердження чи спростування фактів ігнорування Бродівським міським головою депутатських звернень, що свідчить про неналежне виконання посадових обов'язків працівниками правоохоронних органів.

Із цього приводу депутатське звернення, а згодом запит скерувала депутат Львівської облради Ольга Шайдулліна. Вона вимагала забезпечити перевірку заяви про злочин щодо протиправного ухилення міським головою Бродів від розгляду депутатських звернень та забезпечити перевірку дій причетних до розгляду звернення посадовців місцевої прокуратури і поліції.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"