ВО "Свобода"

ENG

16 червня 2017
Олег Панькевич ініціює збільшення видатків на допомогу ветеранам УПА та політв'язням
Олег Панькевич ініціює збільшення видатків на допомогу ветеранам УПА та політв'язням

Голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич ініціює збільшення видатків на надання одноразової адресної допомоги ветеранам Української Повстанської Армії та політичним в'язням і репресованим. Про це йдеться в проєкті рішення, який він подав 16 червня 2017 року до обласної ради.

Зокрема, Олег Панькевич пропонує збільшити видатки на допомогу ветеранам УПА на 973, 5 тисячі гривень, на допомогу політв'язням ‒ на 5 млн 545 тис. гривень. За ці кошти ветерани й політв'язні зможуть отримати по 500 гривень до річниці УПА.

З нагоди відзначення у 2017 році 75-річчя від створення Української Повстанської Армії ‒ єдиного військового формування, яке в роки Другої світової війни та повоєнний період відкрито боролось за незалежність України, з огляду на важку економічну ситуацію в державі, а також похилий вік та незадовільний матеріяльний стан ветеранів УПА, пропоную збільшити на 973, 5 тис. грн обсяг видатків за загальним фондом обласного б'юджету на виплату адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв'язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії за рахунок перевиконання надходжень до обласного б'юджету. Також пропоную збільшити на 5 млн 548, 5 тис. грн обсяг видатків на надання одноразової адресної допомоги реабілітованим за статтею 3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" та потерпілим від політичних репресій", ‒ йдеться в документі.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"