ВО "Свобода"

ENG

29 червня 2017
Маркіян Лопачак: Львівська "Свобода" категорично проти перенесення Академії Сухопутних військ зі Львова
Маркіян Лопачак: Львівська "Свобода" категорично проти перенесення Академії Сухопутних військ зі Львова

29 червня 2017 року під час чергової сесії Львівської міськради керівник фракції ВО "Свобода" Маркіян Лопачак звернувся до керівництва держави щодо неприпустимости переведення офіцерського корпусу зі Львова до инших військових навчальних закладів.

Ідеться про інформацію у ЗМІ про можливе переведення навчання офіцерів-танкістів та офіцерів з інженерного забезпечення військ до Харкова і Кам'янця-Подільського.

Національна академія Сухопутних військ має унікальні особливості ‒ саме тут найкраща матеріяльно-навчальна база в Україні серед усіх військових вишів. Найбільший полігон у Східній Европі обладнано при академії.

"На сьогодні випускники Національної академії Сухопутних військ є однією з ключових ланок тактичного рівня у професійному та ідейному сенсі в протистоянні з ворогом. Переводити офіцерів в инші навчальні заклади є алогічним кроком, коли на Сході відбуваються бойові дії, а в Академії Сухопутних військ вже є налагоджена система підготовки військових. Фракція "Свободи" категорично проти цього", ‒ прокоментував свободівець.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"