ВО "Свобода"

ENG

11 липня 2017
Ольга Шайдулліна: Вносити зміни до програми капітального будівництва Львівщини у липні ‒ це некомпетентність чиновників
Ольга Шайдулліна: Вносити зміни до програми капітального будівництва Львівщини у липні ‒ це некомпетентність чиновників

Технічні зміни до програми капітального будівництва на 7, 9 мільйонів гривень у середині липня 2017 року ‒ це демонстрація некомпетентності чиновників. Про це 11 липня 2017 року депутат Львівської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна повідомила на засіданні постійної комісії ЛОР з питань б'юджету соціяльно-економічного розвитку під час розгляду проєкту рішення "Про внесення змін у додаток 3 до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік".

"Цьогорічне планування Львівською обласною владою б'юджету та програм не вміщається у жодні рамки. Пригадуємо, як минулого року 49 разів вносилися зміни до показників обласного б'юджету, але жодних висновків на цей рік не зроблено. Тож Львівщина одна з останніх в Україні приймає у червні Програму соціяльно-економічного та культурного розвитку на 2017 рік. І, відповідно, з процедурним порушенням була ухвалена програма капітального будівництва, яка є однією з основних джерел фінансування будівництва об'єктів соціяльно-культурного призначення для територіяльних громад области.

Тепер депутатам пропонують погодити внесення змін до програми капітального будівництва на 7, 9 мільйонів гривень. На мій погляд, такі зміни ‒ це уже не технічні зміни, а некомпетентність відповідальних посадових осіб обласної виконавчої влади. Переконана, як завжди, ніхто не понесе за це відповідальність. Сьогодні вже середина липня, а більшість органів місцевого самоврядування ще навіть не починали виконувати роботи на об'єктах, які, очевидно, можуть затягнутися до останнього місяця б'юджетного року", ‒ зазначила Ольга Шайдулліна.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"