ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2017
Ольга Шайдулліна: Позачергову сесію Львівської обласної ради щодо сміттєвої проблеми скликають зі значним запізненням
Ольга Шайдулліна: Позачергову сесію Львівської обласної ради щодо сміттєвої проблеми скликають зі значним запізненням

Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді ще в кінці червня цього року сигналізувала обласній владі про необхідність скликання позачергової сесії обласної ради у зв'язку із загрозливою санітарно-епідемічною ситуацією та нерозв'язанням проблеми утилізації відходів у місті Львові та області. Натомість у Львівській обласній раді таку пропозицію свободівців проігнорували і скликають позачергову сесію тільки 13 липня 2017 року. Про це 11 липня 2017 року під час обговорення проекту рішення "Про затвердження Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у місті Львові на 2017-2019 роки" повідомила депутат Львівської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна.

"Фракція ВО "Свобода" ще в кінці червня зверталася до голови обласної ради та обласної державної адміністрації щодо вирішення сміттєвої проблеми. Проте, отримали відповідь, що це недоцільно… Натомість, коли йшлося про розподіл бюджетних коштів, то скликання сесії уже видалося обласній владі доцільним", ‒ зазначила свободівка.

Також Ольга Шайдулліна зауважила, що 13 липня 2017 року на позачерговій сесії обласної ради депутатам до розгляду пропонується проект програми поводження з твердими побутовими відходами у Львові, хоча проблема вивезення та утилізації сміття стосується усіх без винятку районів та міст обласного значення області. "Зокрема, частиною 5 рішення Львівської обласної ради № 415 від 5 квітня 2017 року обласній державній адміністрації доручалося напрацювати до 15 травня обласну програму поводження з твердими побутовими відходами. Проте цього виконано не було, а рішення обласної ради підмінили "сміттєвим меморандумом", який програмою назвати аж ніяк не можна. Тепер на наш розгляд подають програму, яка стосується міста Львова, а відтак ухвалення програми поводження з твердими побутовими відходами по області відкладається на невизначений термін", ‒ зазначила депутат.

Нагадаємо, що 27 червня 2017 року фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді зверталася до фракцій політичних партій з пропозицією підтримати ініціативу скликання позачергової сесії обласної ради з приводу загострення санітарно-епідемічної ситуації в області та проблеми утилізації сміття на Львівщині.

Також 21 червня 2017 року голова фракції ВО "Свобода" Олег Панькевич скерував до голови Львівської обласної ради та голови облдержадміністрації депутатське звернення щодо термінового скликати позачергової сесії із-за критичної ситуації з сміттям у Львові та загрозливою санітарно-епідеміологічною ситуацією.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"