ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2017
Андрій Чад: Через аварійний міст у Залісках громада планує перекрити трасу "Київ-Чоп"
Андрій Чад: Через аварійний міст у Залісках громада планує перекрити трасу "Київ-Чоп"

Через аварійний міст у селі Заліски Жидачівського району та бездіяльність влади місцеві мешканці планують перекрити трасу "Київ-Чоп". Про це 13 липня 2017 року під час сесії Львівської обласної ради повідомив депутат від ВО "Свобода" Андрій Чад.

"У мене є звернення до голови Львівської облдержадміністрації від громад сіл Заліски та Бородчиці, а також жителів Ходорівщини Жидачівського району.

Місцеві мешканці скаржаться, що через аварійний стан мосту вони не мають можливости обробляти свої земельні ділянки, що на протилежному боці.

Аварійний міст нині експлуатується з порушенням встановлених обмежень, мають місце факти руйнування обмежувальних загороджень. Це загрожує безпеці тимчасового пішохідного руху по ньому.

Довго люди чекають і на маршрутки з одного й иншого боку переправи. Немає зупинок під накриттям, у погану погоду люди просто мокнуть під дощем.

Просимо голову Львівської ОДА посприяти забезпеченню переправи через річку Дністер. Якщо це не буде зроблено, люди з метою привернення уваги до проблеми планують перекрити рух трасою "Київ-Чоп", - наголосив Андрій Чад.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"