ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2017
Михайло Нискогуз: Вимагаємо відновити державне регулювання цін на товари першої необхідности
Михайло Нискогуз: Вимагаємо відновити державне регулювання цін на товари першої необхідности

Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді вимагає відновити державне регулювання цін на товари першої необхідности. 13 липня 2017 року під час сесії відповідне звернення депутата від фракції ВО "Свобода" Михайла Нискогуза до Кабінету Міністрів України підтримала Львівська обласна рада.

"За останні три роки мільйони українців через безробіття, обвал курсу гривні та малі заробітні плати покидають межі України в пошуках роботи. Уряд, не розуміючи, що скоро не буде кому працювати, платити єдиний соціяльний внесок, платити пенсійний фонд, стимулює подальший відтік українців за кордон. Так, під приводом усунення надмірного втручання держави в економічні процеси, розвиток конкуренції у питанні ціноутворення уряд постановою від 7 червня 2017 року провокує інфляцію, підняття цін на продукти першої необхідности. Такий крок вдарить по найменш захищених соціяльних верствах населення. Та й важко уявити, яка інфляція і ціни на продукти першої необхідности будуть за рік без регулювання максимального рівня цін на продукти", ‒ зазначив Михайло Нискогуз.

Свободівець вважає неприпустимим у час економічної та військової кризи експериментувати над добробутом найменш захищених верств населення, і закликав депутатів Львівської обласної ради виступити категорично проти рішення уряду про скасування державного регулювання цін на товари першої необхідности, зокрема продукти харчування.

Відповідне звернення депутата від фракції ВО "Свобода" Михайла Нискогуза до Кабінету Міністрів України депутати Львівської обласної ради таки підтримали.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"