ВО "Свобода"

ENG

13 липня 2017
Олег Панькевич: Місцеві ради вимагають від центральної влади скасування депутатської недоторканности
Олег Панькевич: Місцеві ради вимагають від центральної влади скасування депутатської недоторканности

13 липня 2017 року на позачерговій сесії Львівської обласної ради депутати фракції ВО "Свобода" підтримали звернення до Верховної Ради України щодо скасування депутатської недоторканности. Як йдеться у зверненні, депутатам потрібно стати на один рівень із іншими громадянами та відчути, що вони живуть у тій самій системі.

"Однією з вимог Революції Гідности було забезпечення рівности всіх громадян перед законом. Партії, які сформували коаліцію в парламенті, перед виборами запевняли, що скасування недоторканности буде їхнім першочерговим кроком, але згодом відмовилися від своїх обіцянок. Судячи з подій, які нещодавно відбувалися в сесійній залі Верховної Ради стосовно позбавлення депутатського імунітету, провладні партії й далі не збираються дотримуватися зобов'язань перед виборцями", ‒ прокоментував рішення Львівської обласної ради голова фракції ВО "Свобода" Олег Панькевич.

За його словами, всі місцеві ради та громади повинні вимагати від центральної влади скасування депутатської недоторканности.

"Окрім тиску на владу, суспільство повинно дати оцінку діям політиків. Влада має нести політичну відповідальність за нехтування вимогами Революції Гідности", ‒ зазначив Олег Панькевич.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"