ВО "Свобода"

ENG

17 липня 2017
Довгобуд у місті Броди слід реконструювати під поліклінічне відділення центральної районної лікарні
Довгобуд у місті Броди слід реконструювати під поліклінічне відділення центральної районної лікарні

Мешканці міста Броди вимагають від влади спрямувати кошти з б'юджету на реконструкцію недобудованого акушерського корпусу під поліклінічне відділення Бродівської центральної районної лікарні. Із відповідним депутатським зверненням 17 липня 2017 року голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич та депутат-свободівець Ольга Шайдулліна звернулися до голів Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та обласної ради Олександра Ганущина.

Зокрема, у зверненні націоналістів зазначено: "До фракції ВО "Свобода" звернулися мешканці району на чолі з головою Бродівської організації Спілки офіцерів України Миколою Зеленським, які просять перенести дитяче поліклінічне відділення Бродівської ЦРЛ, що сприяло би поліпшенню умов роботи медичного персоналу, розміщенню спеціялізованих кабінетів та покращенню умов лікування пацієнтів.

Таким приміщенням, за словами заявників, могло би стати незавершене будівництво акушерського корпусу Бродівської ЦРЛ, що на вул. Коновальця у м. Броди, оскільки на цю будівлю були витрачені чималі кошти з б'юджетів різних рівнів. Також воно може бути використане під поліклінічне відділення Бродівської ЦРЛ для дорослих пацієнтів.

Беручи це до уваги, пропонуємо розглянути відповідне питання та при уточненні показників обласного б'юджету передбачити кошти на корекцію проєкту і реконструкцію недобудованого акушерського корпусу під поліклінічне відділення Бродівської ЦРЛ".

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"