ВО "Свобода"

ENG

21 липня 2017
Андрій Семен: На Сколівщині виявлено факт незаконної рубки дерев
Андрій Семен: На Сколівщині виявлено факт незаконної рубки дерев

На звернення активістів однієї з громадських екологічних організацій Львівщини державна екологічна інспекція у області на початку липня перевірила правомірність лісозаготівель на території Славського та Сколівського ДЛГП "Галсільлісу". Про це 21 липня 2017 року повідомив голова комісії з питань екології природних ресурсів Сколівської районної ради свободівець Андрій Семен.

"У ході перевірки лісу в Лавочненському лісництві Славського ДЛГП "Галсільлісу" виявлено: залишену неочищену площу 2 гектара від порубкових решток. За відповідне порушення складено адміністративний протокол.

Також виявлена й самовільна рубка дерев породи ялина у кількості 31 пень. За правопорушення накладено штраф у розмірі 360 тисяч гривень", ‒ зауважив свободівець.

Крім того, Андрій Семен зазначив, що у діяльності Сколівського ДЛГП "Галсільлісу" працівники державної екологічної інспекції у Львівській області правопорушень не виявили.

"Як голова комісії з питань екології природних ресурсів Сколівської районної ради буду й надалі сприяти всім, хто бажає вести контроль екологічної діяльности лісокористувачів та правомірність лісозаготівлі", ‒ зазначив свободівець.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"