ВО "Свобода"

ENG

20 липня 2017
Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді ініціює збільшення видатків на допомогу ветеранам УПА та політв'язням
Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді ініціює збільшення видатків на допомогу ветеранам УПА та політв'язням

Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді ініціює збільшення видатків на надання одноразової адресної допомоги ветеранам Української Повстанської Армії та політичним в'язням і репресованим. Як зазначив депутат Львівської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Михайло Нискогуз, 20 липня 2017 року відповідну ініціятиву підтримали під час засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства, соціяльного захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту і скерували на розгляд б'юджетної комісії й сесії обласної ради.

"З огляду на важку економічну ситуацію в державі, а також вік та незадовільний матеріяльний стан ветеранів УПА, фракція ВО "Свобода" пропонує збільшити на 973, 5 тисяч гривень обсяг видатків за загальним фондом обласного б'юджету на виплату адресної грошової допомоги ветеранам Української Повстанської Армії, вдовам (вдівцям) політв'язнів і вдовам (вдівцям) ветеранів Української Повстанської Армії за рахунок перевиконання надходжень до обласного б'юджету. Також пропоную збільшити на 5 548 500 гривень обсяг видатків на надання одноразової адресної допомоги реабілітованим за статтею 3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" та потерпілим від політичних репресій", ‒ зазначив Михайло Нискогуз.

Нагадаємо, що 16 червня 2017 року відповідний проєкт рішення до обласної ради подав голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"