ВО "Свобода"

ENG

1 серпня 2017
За наполяганням свободівця дофінансували вище професійне училище в Червонограді
За наполяганням свободівця дофінансували вище професійне училище в Червонограді

На звернення депутата Львівської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Михайла Нискогуза Львівська обласна державна адміністрація таки спрямувала додаткові кошти Вищому професійному училищі № 11 в місті Червоноград.

"13 липня 2017 року проведено зміни до кошторисних призначень додатково у сумі 25, 6 млн грн. на заробітну плату педагогічним працівникам професійно-технічних навчальних закладів, які фінансуються з обласного бюджету.

Для забезпечення коштами для оплати компенсацій за продукти харчування учням-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, 5 липня 2017 року проведено зміни до кошторисних призначень навчальних закладів у сумі 724, 6 тис грн.

Для оплати за енергоносії та комунальні послуги професійно-технічних навчальних закладів 20 липня 2017 року проведено зміни до кошторисних призначень загального фонду у першому півріччі на суму 7, 1 млн грн. Триває пошук додаткових джерел надходжень до бюджету, в тому числі за рахунок коштів спеціального фонду навчальних закладів, із яких вже проведено оплату за спожиті енергоносії на суму 2, 37 млн грн.", ‒ йдеться у документі.

Нагадаємо, що до депутата Львівської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Михайла Нискогуза звернулися представники профспілкового і педагогічного колективів Вищого професійного училища №11 в місті Червоноград із проханням допомогти розв'язати проблему недофінансування професійно-технічних навчальних закладів области.

Із проханням нагально розв'язати цю проблему 29 червня 2017 року депутат-свободівець звернувся до голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"