ВО "Свобода"

ENG

31 серпня 2017
Бродівська міська рада підтримала запит свободівців щодо незаконного будівництва храму УПЦ МП
Бродівська міська рада підтримала запит свободівців щодо незаконного будівництва храму УПЦ МП

31 серпня 2017 року Бродівська міська рада підтримала запит депутата від ВО "Свобода" Галини Чабуркіної щодо перевірки законности спорудження храму УПЦ МП в Бродах. Свободівці також вимагають від влади попередити підривну діяльність УПЦ МП в Україні.

Як ідеться в запиті, УПЦ МП пропагує політику незасудження російської агресії проти України, заперечення факту гібридної війни на Донбасі, визнання анексії Криму, а її священики на Сході часто виступають інформаторами ворога.

"У такій ситуації влада мала би заборонити діяльність цієї інституції, а представниками цієї церкви мали би зайнятися спецслужби. Однак ми не бачимо адекватної реакції влади, ворожа інституція розширює свій вплив.

Приклад цього - ситуація в Бродах, де спокійно собі виростає храм УПЦ МП. До слова, його духовенство "працюватиме" на території, де є військова частина, тож не виключено, що ретельно стежитиме за тим, що там відбувається.

Варто нагадати, що цей храм почали будувати незаконно. З цього приводу депутати-свободівці Львівської обласної ради, бродівських міської і районної рад неодноразово зверталися в правоохоронні органи. Однак реакції не було.

Ми вимагаємо від влади попередити підривну деструктивну діяльність УПЦ МП в Україні.

Вимагаємо перевірити законність будівництва храму УПЦ МП в Бродах та вжити належних заходів", - зазначено в документі.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"