ВО "Свобода"

ENG

31 серпня 2017
Михайло Чунгін заявив про порушення прав споживачів комунальним підприємством "Бродитеплоенерго"
Михайло Чунгін заявив про порушення прав споживачів комунальним підприємством "Бродитеплоенерго"

31 серпня 2017 року на сесії Бродівської міської ради голова фракції ВО "Свобода" Михайло Чунгін звернувся із депутатським запитом до Бродівського міського голови Анатолія Белея та до начальника КП "Бродитеплоенерго" пана Голіновського з приводу порушення прав громадян на централізоване теплозабезпечення житла. Депутат заявив, що КП "Бродитеплоенерго" незаконно від'єднало від системи централізованого опалення низку будинків у місті, попри відсутність в окремих квартирах індивідуального опалення.

Як наголошує Мизайло Чунгін, відповідно до законодавства централізоване теплопостачання може бути припинено споживачам лише у разі заборгованости за спожиту теплову енергію, з ініціятиви або згоди самого споживача.

"Однак "Бродитеплоенерго" повідомило мешканців вже після відімкнення їхніх будинків від тепла і рекомендує їм звернутися до міської ради для отримання рішення про встановлення індивідуального опалення. При цьому чиновникам "Бродитеплоенерго" байдуже, що деякі мешканці не готові або і неспроможні фінансово вирішити самостійно питання автономного опалення своїх помешкань. З огляду на це, вимагаю забезпечити перевірку протиправного відключення помешкань від централізованого опалення та покарати винних у цих порушеннях, а також забезпечити розроблення та внесення на розгляд сесії міської ради програми допомоги в облаштуванні автономного опалення будинків, що підлягають відключенню від централізованого теплопостачання у зв'язку з економічною доцільністю", ‒ йдеться в депутатському запиті.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"