ВО "Свобода"

ENG

2 вересня 2017
Михайло Чунгін: Бродівський виконком проштовхує до ради громадського б'юджету своїх людей
Михайло Чунгін: Бродівський виконком проштовхує до ради громадського б'юджету своїх людей

Керівництво Бродівської міської ради та депутатська більшість не допустили до складу координаційної ради громадського б'юджету Бродів громадських активістів, чия позиція відрізняється від владної. Про це заявив голова фракції ВО "Свобода" у Бродівській міській раді Михайло Чунгін, коментуючи рішення сесії про обрання складу координаційної ради громадського б'юджету м. Бродів.

За словами депутата, більшість не підтримала кандидатури кількох громадських активістів, проштовхуючи натомість потрібних людей.

"Положення про громадський б'юджет міста Бродів передбачає створення координаційної ради у складі шістьох представників від міської ради та ще шістьох ‒ від громадськости. Однак на сесії депутатська більшість продемонструвала заангажованість, заблокувавши обрання окремих громадських діячів, причому саме тих, чия позиція відрізняється від владної і вони не бояться її висловлювати. Такий підхід нівелює саму ідею громадського б'юджету ‒ реальну можливість громади міста брати участь у розв'язанні проблем, впливати на покращення життя міста", ‒ наголосив голова фракції націоналістів.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"