ВО "Свобода"

ENG

11 вересня 2017
Ольга Шайдулліна клопоче про придбання "школярика" для бродівської школи
Ольга Шайдулліна клопоче про придбання "школярика" для бродівської школи

їДепутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна клопоче про надання коштів з обласного бюджету на придбання шкільного автобуса для Бродівської школи № 4. Про це йдеться в її депутатському зверненні, яке вона скерувала 11 вересня 2017 року головам Львівської обласної ради та облдержадміністрації.

Як зазначає депутат, до неї звернулося керівництво відділу освіти Бродівської РДА з приводу виділення з обласного бюджету в рамках Програми розвитку освіти Львівщини субвенції 1, 7 млн грн. на придбання шкільного автобуса для потреб Бродівської ЗОШ I-III ступенів № 4.

"На сесії Бродівської районної ради відділ освіти пропонуватиме Бродівську ЗОШ I-III ступенів № 4 буде визнати так званим опорним закладом. Прогнозується, що шкільний автобус підвозитиме до опорного закладу учнів, зокрема 10-11 класів, із с. Гаї-Дітковецькі, с. Гаї тощо. На цей момент майже 30 школярів 1-11 класів із с. Гаї-Смоленські добираються до школи № 4 та інших шкіл м. Бродів за батьківські кошти (8 грн в день). Зважаючи на вищевикладене, прошу розглянути звернення та вжити заходів щодо забезпечення шкільним автобусом Бродівської ЗОШ I-III ступенів № 4", - йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"