ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
З ініціативи свободівців до 75-річчя УПА ветеранам та вдовам повстанців збільшено розмір матеріальної допомоги
З ініціативи свободівців до 75-річчя УПА ветеранам та вдовам повстанців збільшено розмір матеріальної допомоги

З ініціативи фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді з нагоди 75-річчя Української Повстанської Армії ветеранам УПА, вдовам (вдівцям) повстанців буде збільшено на 500 гривень одноразову адресну допомогу. Таке рішення ухвалено 10 жовтня 2017 року на сесії Львівської обласної ради у змінах до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області.

На думку свободівців, це рішення важливе в рік відзначення 75-річчя від створення Української Повстанської Армії ‒ єдиного військового формування, яке в роки Другої світової війни та повоєнний період відкрито боролось за незалежність України.

Водночас фракція наполягатиме збільшити видатки на надання одноразової адресної допомоги реабілітованим за статтею 3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" та потерпілим від політичних репресій, аби й вони отримали збільшення допомоги.

Нагадаємо, що в червні 2017 року голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич ініціював збільшення видатків на надання одноразової адресної допомоги ветеранам Української Повстанської Армії та політичним в'язням і репресованим. Зокрема, пропонувалося збільшити видатки на допомогу ветеранам УПА на 973, 5 тисячі гривень, а на допомогу політв'язням ‒ на 5 млн 545 тис. гривень.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"