ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
Свободівці-депутати Львівської облради вимагають повернути Бандері та Шухевичу звання Героїв України
Свободівці-депутати Львівської облради вимагають повернути Бандері та Шухевичу звання Героїв України

Депутати Львівської обласної ради від фракції ВО "Свобода" закликають Президента відновити історичну справедливість та повернути Степанові Бандері та Романові Шухевичу звання Героїв України. За пропозицією депутата-свободівця Михайла Нискогуза 10 жовтня 2017 року це звернення внесли до порядку денного сесії Львівської облради.

"2011 року Голову проводу ОУН Степана Бандеру та Головного командира УПА Романа Шухевича суддя-посіпака режиму Януковича позбавив звання "Герой України". На третьому році після Революції гідности й війни з Росією нинішня влада і далі саботує відновлення історичної справедливости щодо національних героїв України часів Другої світової війни. Боротьба провідників ОУН та УПА за соборну, суверенну та незалежну Україну ‒ яскравий приклад для нинішнього та майбутніх поколінь.

14 жовтня ми відзначатимемо 75-річчя від створення УПА, однак і досі немає Указу Президента про відзначення цієї дати. Героїв ОУН‒УПА, які десятиліттями боролися за Україну, влада й надалі ігнорує.

Ми, депутати Львівської обласної ради, закликаємо Президента України відновити історичну справедливість та повернути Степану Бандері та Роману Шухевичу звання Героїв України", ‒ йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"