ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
Львівська облрада підтримала ініціативу "Яворини" щодо забезпечення житлом дітей-сиріт
Львівська облрада підтримала ініціативу "Яворини" щодо забезпечення житлом дітей-сиріт

10 жовтня 2017 року на сесії Львівської облради депутати підтримали звернення до Кабміну про ухвалення Державної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Проект програми розробило Всеукраїнське об'єднання українок "Яворина" та внесла до ради фракція ВО "Свобода".

Як зазначають ініціатори програми, за законом діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які досягли 16 років, у разі відсутності в них житла мають право бути зарахованими на квартирний облік і соціальний квартирний облік, а після досягнення 18 років такі діти впродовж місяця забезпечуються соціальним житлом до надання їм упорядкованого житлового приміщення для постійного проживання. Проте в Україні реалізація цієї статті Закону відбувається не так ефективно, як цього вимагають обставини. Отримання житла залишається однією з найактуальніших проблем для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Основним завданням Програми є забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування шляхом добудови незавершених житлових будинків з високим ступенем готовності, придбання житла у введених в експлуатацію багатоквартирних житлових будинках та з вторинного ринку, реконструкції (ремонту) житла коштом державного, місцевих бюджетів та з інших джерел.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"