ВО "Свобода"

ENG

8 листопада 2017
Свободівці заявляють про незаконне відімкнення газу споживачам у Бродах
Свободівці заявляють про незаконне відімкнення газу споживачам у Бродах

Голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич та депутат фракції Ольга Шайдулліна звернулися із депутатським зверненням до начальника Управління захисту споживачів з приводу відімкнення газопостачання мешканці Бродів. Вони вимагають перевірити обставини справи та захистити права споживача.

Як йдеться у зверненні, до депутатів, які представляють Бродівський район, звернулася мешканка Бродів О. Фещук з приводу відімкнення газопостачання до її помешкання нібито у зв'язку із заборгованістю на суму 5 588, 99 грн. за спожитий природний газ в опалювальний період 2016-2017рр. Заявниця стверджує, що вчасно здійснювала оплату, окрім того, мала переплату близько 2 тисяч гривень за 2015 рік.

"При цьому їй не повідомляли про борг протягом усього опалювального періоду, а в березні 2017р. невідомо звідки з'явився борг. Зазначимо, що ТОВ "Львівгаззбут" своїм листом не спромоглося підтвердити формування заборгованості, зокрема, в які саме місяці і через які недоплати виникла заборгованість", - йдеться у зверненні.

Депутати зазначають, що через штучний борг мешканці вимкнули газ в опалювальний період. Вони вимагають перевірити факти та вжити заходів для відновлення прав споживача.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"