ВО "Свобода"

ENG

13 листопада 2017
Ольга Шайдулліна вимагає прозорості при розподілі коштів на ремонт комунальних доріг
Ольга Шайдулліна вимагає прозорості при розподілі коштів на ремонт комунальних доріг

10 листопада 2017 року відбулося засідання комісії Львівської обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, на якому було розглянуто звіт щодо виконання обласної програми розвитку дорожньої інфраструктури й фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утримання автомобільних доріг за підсумком 9 місяців. Коментуючи розгляд звіту, депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна наголосила на необхідності прозорого розподілу коштів обласного бюджету на ремонт доріг.

"Підходи обласної влади до розподілу коштів на ремонт доріг, в тому числі комунальних, викликають багато запитань. Для прикладу, обласна державна адміністрація не вважала за доцільне виділити кошти у 2017 році на ремонт комунального моста Підкамінській громаді, яка самостійно не спроможна це зробити. Натомість, кошти в рамках програми виділяють для громад, які й так отримують величезне фінансування з державного бюджету", ‒ зазначила Ольга Шайдулліна.

Вона наголосила, що кошти розподіляють за незрозумілим принципом.

"Скажімо, у 2017 році з обласного бюджету було виділено 19 млн грн. на комунальні дороги. У результаті - лише сім районів отримали фінансування. Згодом з резервного фонду дорожньої інфраструктури обласного бюджету додатково виділяється 10 млн грн., і лише 10 районів області отримуються фінансування. Розподіл коштів обласного бюджету має бути справедливим і прозорим", ‒ наголосила депутат.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"