ВО "Свобода"

ENG

5 грудня 2017
Мешканці Дуліб погрожують вчергове перекрити дорогу, якщо підприємці не вивезуть свиней
Мешканці Дуліб погрожують вчергове перекрити дорогу, якщо підприємці не вивезуть свиней

Якщо найближчим часом із стаєнь, що у селі Дуліби Жидачівського району, не вивезуть свиней, то місцеві мешканці погрожують вчергове перекрити дорогу. Про це 5 грудня 2017 року повідомив член постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації, депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Андрій Чад.

"ТзОВ "ЛЕМБЕРГ-АГРО" надіслали лист голові ЛОДА, у якому підтвердили, що свині вивезуть поетапно, а також більше ніколи у село Дуліби їх завозити не будуть.

Своєю чергою, місцеві мешканці повідомили, що стоятимуть до останнього, і якщо найближчим часом не вивезуть всіх свиней, то люди погрожують вчергове перекрити дорогу", ‒ зазначив Андрій Чад.

Нагадаємо, що 21 березня 2016 року кілька десятків мешканців села Дуліби перекрили дорогу Ходорів ‒ Львів, вимагаючи припинити діяльність незаконно облаштованого свинарника.

lviv.svoboda.org.ua

Також упродовж 20‒21 вересня 2016 року кілька сотень мешканців села Дуліби перекрили дорогу Ходорів ‒ Львів, вимагаючи від представників влади посприяти у припиненні чергового завезення свиней на ферму.

lviv.svoboda.org.ua

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"