ВО "Свобода"

ENG

6 грудня 2017
За наполягання свободівців наступного року Львівська облрада завершить фінансування реанімаційної зали для військових
За наполягання свободівців наступного року Львівська облрада завершить фінансування реанімаційної зали для військових

За наполяганням фракції ВО "Свобода" Львівська обласна рада у 2018 році завершить фінансування створення та облаштування реанімаційної зали в Західному військово-медичному клінічному центрі, який обслуговує шість областей України.

Так, 5 грудня 2017 року під час сесійного засідання депутати Львівської обласної ради підтримали ініціятиву депутата від ВО "Свобода" адмірала Ігоря Тенюха щодо завершення облаштування реанімаційної зали в Західному військово-медичному клінічному центрі, проголосувавши за спрямування додаткових 1 мільйон 410 тисяч гривень в межах комплексної програми цивільного захисту Львівської области та сприяння матеріяльно-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської области на 2018 рік.

"Створення та облаштування такої зали на рівні стандартів НАТО потребувало 4, 5 мільйона гривень. Фракція ВО "Свободи" у Львівській обласній раді взяті на себе зобов'язання виконала в три етапи. Маючи досвід уже чотирирічної війни, стількох загиблих та поранених, ця реанімаційна зала необхідна для наших воїнів. Начальник госпіталю пообіцяв, що у 2018 році, як тільки ця зала буде облаштована, то запросять всіх, хто був причетний до її створення", ‒ зазначив Ігор Тенюх.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"