ВО "Свобода"

ENG

21 грудня 2017
У Бродівській міськраді запровадили "диктаторські" норми регламенту
У Бродівській міськраді запровадили "диктаторські" норми регламенту

Під час сесій Бродівської міської ради випроводять із зали тих, хто спробує знімати депутатів та перебіг засідання. Такі нововведення з ініціативи мерії внесли до регламенту Бродівської міської ради на сесії 21 грудня 2017 року.

"Зокрема, нововведеннями передбачено заборону фото-, відео-, аудіофіксації сесії для осіб, які не є представниками ЗМІ. Ми категорично проти незаконних, недемократичних норм в регламенті, які є порушенням прав громадян, і наполягатимемо на їх скасуванні. За яким правом міська рада може обмежувати права громадян? Хтось уявив себе "диктатором" місцевого масштабу", - зазначає голова фракції ВО "Свобода" у Бродівській міській раді Михайло Чунгін.

За його словами, лише одна зміна в регламенті є позитивною ‒ це запровадження онлайн трансляції сесії міської ради.

"Два роки свободівці наполягають на онлайн трансляції сесій та засідань депутатських комісій, однак досі мер та депутатська більшість не підтримували цього. Нарешті ми домоглися того, що громадяни зможуть стежити в інтернеті за перебігом сесій та засідань постійних депутатських комісій. Однак ми в черговий раз наполягали також на трансляції засідань виконкому, але влада на це не погоджується. Діяльність виконкому далі залишається таємницею за сімома замками", - каже Михайло Чунгін.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"