ВО "Свобода"

ENG

21 грудня 2017
Михайло Чунгін: Бродівську міськраду не цікавить ситуація на комунальних підприємствах
Михайло Чунгін: Бродівську міськраду не цікавить ситуація на комунальних підприємствах

21 грудня 2017 року на сесії Бродівської міської ради більшість депутатів не погодилася заслухати інформацію про роботу тимчасової депутатської комісії щодо вивчення ситуації на комунальних підприємствах міської ради. Вони не підтримали пропозицію голови фракції ВО "Свобода" Михайла Чунгіна з цього приводу.

"Для створення цієї тимчасової комісії були серйозні підстави ‒ ситуація на деяких комунальних підприємствах міста просто критична. Зокрема ми та вся бродівська громада стурбовані формуванням тарифів КП "Бродиводоканал", ситуацією із заборгованістю на КП "Бродитеплоенерго", також станом справ на КП "Броди" та ВО КТЦ "Бродівський замок" (ринок). Однак виглядає, що ні міському голові, ні більшості депутатів не цікаво дізнатися про проблеми та знайти шляхи їх розв'язання", - зазначає Михайло Чунгін.

За його словами, заслухати цю інформацію було важливо зараз, перед розглядом питання про фінансування комунальних підприємств на наступний рік. Однак цю пропозицію навіть не внесли до порядку денного.

Нагадаємо, 31 серпня 2017 року на сесії Бродівської міської ради з ініціативи голови фракції ВО "Свобода" Михайла Чунгіна створено тимчасову депутатську комісію щодо вивчення ситуації на комунальних підприємствах міської ради. Комісію очолив ініціатор її створення Михайло Чунгін. За словами свободівця, депутати часто отримують скарги від мешканців Бродів на діяльність комунальних підприємств.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"