ВО "Свобода"

ENG

26 грудня 2017
Свободівці у Львівській облраді клопочуть про виділення коштів на дитячу турбазу "Львів"
Свободівці у Львівській облраді клопочуть про виділення коштів на дитячу турбазу "Львів"

Необхідно виділити кошти у 2018 році на завершення внутрішніх робіт, благоустрій території та введення в експлуатацію дитячої турбази "Львів" (вул. І. Франка, 156 у м. Львів). Із відповідним депутатським запитом депутати-свободівці Руслан Кошулинський та Олег Панькевич за проханням трудового колективу КП ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді" звернулися до голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки та голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина.

"У 2004 році у закладу рішенням Львівської обласної ради було відчужено приміщення і територію бази на вул.І.Франка, 108 у м.Львів для будівництва консульства Республіки Польща. Натомість іншого приміщення обласному центру не надали, як це було передбачено рішенням Львівської обласної ради від 11.07.2001 №464. Завдяки наполегливості адміністрації та колективу обласного центру, педагогічній громадськості області упродовж 2005-2007 років була виготовлена проектно-кошторисна документація на будівництво, а з 2008 до 2011 року зведено нову будівлю на вул. І. Франка, 156 у м.Львів, підведено комунакації, виконано фасадні та більшу частину сантехнічних і оздоблювальних робіт. На цей час готовність будівлі становить близько 80 %. На переконання колективу, за відсутності фінансування об'єкт поступово перетворюється в довгобуд в історичній частині міста, поряд з музеями І. Франку та М. Грушевському.

Як зазначається у зверненні, завершення будівництва бази "Львів" дало б можливість створити нові робочі місця та залучати кошти для проведення навчально-виховних заходів з учнівською молоддю.

Беручи до уваги вищевикладене, просимо детально та всебічно вивчити питання, порушене у зверненні трудового колективу, а також вжити заходів щодо виділення коштів на дитячу турбазу "Львів" на вул. І. Франка, 156 у м. Львів та введення її в експлуатацію", - йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"