ВО "Свобода"

ENG

25 грудня 2017
Депутати-свободівці у Львівській облраді вимагають недопустити відчуження дитячих туристичних баз
Депутати-свободівці у Львівській облраді вимагають недопустити відчуження дитячих туристичних баз

Депутати-свободівці Руслан Кошулинський та Олег Панькевич звернулися до голів ЛОДА і ЛОР щодо недопущення відчуження дитячих туристичних баз, які є структурними підрозділами КЗ ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді".

"До фракції ВО "Свобода" звернувся трудовий колектив КЗ ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді" з приводу поновлення Михайла Набитовича на посаді директора їхнього закладу.

25 вересня 2017 року колектив провів акцію протесту біля стін Львівської обласної ради та обласної державної адміністрації щодо недопущення відчуження дитячих туристичних баз, які є структурними підрозділами обласного центру: туристичної бази "Полонина" (користується земельною ділянкою 2, 1 га у смт Славське Сколівського р-ну), туристичної бази "Трембіта" (користується земельною ділянкою 2, 3 га у смт Славське Сколівського р-ну), туристичної бази "Карпати" (користується земельною ділянкою 4, 1 га у с. Кам'янка Сколівського р-ну), незавершеного об'єкту будівництва на вул. І. Франка, 156 у м. Львів (туристичної бази "Львів").

Натомість, 29 вересня 2017 року комісія департаменту освіти і науки Львівської ОДА здійснила виїзд до КЗ ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді" з метою провести позапланову перевірку. Як стверджують заявники, на вимогу керівництва обласного центру голова комісії Дохняк Г.О. пред'явила наказ директора департаменту Л. Мандзій, проте без скерування на перевірку, програми її проведення, зазначення переліку питань та документів, що підлягають перевірці, а також підстав для проведення такої перевірки. Наказом департаменту освіти і науки Львівської ОДА ревізію продовжили до 20 жовтня 2017 року без мотивації причин продовження.

За результатами роботи цієї комісії складено довідку оцінки діяльности КЗ ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді" від 25.10.2017 року, у якій зафіксовано незначні порушення у роботі закладу, проте які були усунені керівництвом КЗ ЛОР на початку грудня.

Попри це директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Михайла Набитовича звільнили з посади директора КЗ ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді" з формулюванням нібито за неналежне виконання посадових обов'язків.

Слід відзначити, що упродовж останніх років зауважень до роботи керівництва закладу з боку департаменту освіти і науки Львівської ОДА не було. Більше того, відзначено успіхи закладу під керівництвом Михайла Набитовича в роботі з учнівською молоддю Львівщини, зокрема у популяризації всеукраїнської дитячо-юнацької військо-патротичної гри "Сокіл" ("Джура").

Беручи це до уваги, просимо вжити заходів щодо поновлення Михайла Набитовича на посаді директора КЗ ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді" у зв'язку з його неправомірним звільненням, а також детально та всебічно перевірити інформацію про ймовірність відчуження дитячих туристичних баз, які є структурними підрозділами КЗ ЛОР "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді", ‒ йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"