ВО "Свобода"

ENG

4 січня
Свободівці у Львівській облраді ініціюють створення контрольної комісії з використання б'юджетних коштів
Свободівці у Львівській облраді ініціюють створення контрольної комісії з використання б'юджетних коштів

Депутати фракції ВО "Свобода" та, зокрема, члени депутатської групи "Міжфракційне об'єднання бійців АТО у Львівській обласній раді" ініціюють створення тимчасової контрольної комісії з перевірки використання б'юджетних коштів на об'єктах соціяльно-культурного, житлово-комунального призначень та дорожньої інфраструктури. Про це йдеться в проєкті рішення, який подали 4 січні 2018 року до ради свободівці Ольга Шайдулліна, Михайло Нискогуз та Андрій Чад.

Ініціятори проєкту рішення пропонують створити тимчасову контрольну комісію, до якої увійшли б представники різних фракцій і груп Львівської обласної ради.

"Члени комісії повинні використати в своїй роботі офіційні матеріяли органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також звернення та повідомлення громадян, установ, закладів, підприємств, організацій, громадських формувань, матеріали публікацій у ЗМІ та інформаційних ресурсів. Комісія має прозвітувати про підсумки своєї роботи на сесії обласної ради", ‒ зазначила депутат Ольга Шайдулліна.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"