ВО "Свобода"

ENG

10 січня
Мирослава Бабінська ініціює відзначення на Львівщини пам'ятних дат у 2018 році
Мирослава Бабінська ініціює відзначення на Львівщини пам'ятних дат у 2018 році

Депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Мирослава Бабінська ініціює урочисте відзначення на Львівщині низки пам'ятних дат та ювілеїв. Про це йдеться в проекті рішення, який вона подала до ради 10 січня 2018 року.

Зокрема, вона пропонує урочисто відзначити на обласному рівні в 2018 році 100-річчя бою під Крутами (29 січня) та 100-річчя від дня утворення Західноукраїнської Народної Республіки та початку Першої польсько-української війни в ХХ ст. (листопад).

Також пропонується відзначити 80-річчя від дня народження шістдесятника, політв'язня радянських концтаборів, поета, правозахисника Василя Стуса (6 січня), 370 років від початку національно-визвольної війни українського народу під проводом Богдана Хмельницького; 105 років від дня народження Головного командира Української повстанської армії Василя Кука (11 січня); 145 років від дня народження Прем'єр-міністра Західноукраїнської Народної Республіки Сидора Голубовича (6 березня); 155 років від дня народження Президента Західноукраїнської Народної Республіки Євгена Петрушевича (3 червня); 80 років загибелі Голови Проводу Організації українських націоналістів Євгена Коновальця (23 травня); 75 років від дня створення Антибільшовицького блоку народів (21 листопада); 250 років від початку Коліївщини (червень).

Депутат пропонує доручити Львівській обласній державній адміністрації у двотижневий термін розробити та подати на затвердження Львівської обласної ради план заходів із відзначення пам'ятних дат та ювілеїв.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"