ВО "Свобода"

ENG

7 лютого
Свободівці клопочуть про реконструкцію амбулаторії в Суховолі
Свободівці клопочуть про реконструкцію амбулаторії в Суховолі

Голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич та депутат Ольга Шайдулліна звернулися до голів облради та облдержадміністрації щодо фінансування реконструкції амбулаторії сімейної медицини у с. Суховоля Бродівського району. Як йдеться в депутатському зверненні, кошти варто виділити з видатків обласного бюджету, передбачених на розвиток сільської медицини.

За словами депутатів, хоч торік було виділено 660 тис. грн. на першочергові роботи з реконструкції амбулаторії сімейної медицини у с. Суховоля, об'єкт потребує дофінансування і в 2018 році.

"Оскільки ремонтні роботи на об'єкті не завершено, за приблизними підрахунками потрібно додатково700 тис. грн. Відомо, що цього року для департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації передбачено видатки у розмірі 302, 044 млн грн. на розвиток медицини в сільській місцевості. Просимо виділити необхідні кошти на реконструкцію амбулаторії сімейної медицини у с. Суховоля з видатків обласного бюджету, передбачених на розвиток сільської медицини", - йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"