ВО "Свобода"

ENG

9 лютого
Свободівці вимагають звіту гендиректора "Галсільлісу"
Свободівці вимагають звіту гендиректора "Галсільлісу"

Фракція ВО "Свобода" у Львівській облраді ініціює заслуховування на сесії звіту генерального директора обласного комунального спеціялізованого лісогосподарського підприємства (ОКСЛГП) Львівської обласної ради "Галсільліс". Про це йдеться в проєкті рішення, яке 9 лютого 2018 року подав до ради голова фракції "Свободи" Олег Панькевич.

Як зазначає голова фракції, 7 березня 2017 року Львівська облрада призначила новим гендиректором ОКСЛГП "Галсільліс" Володимира Мельника без звіту попереднього керівника підприємства Петра Пешка.

"Як стало відомо, у листопаді 2017 року фахівці Західного офісу Держаудитслужби виявили на трьох підприємствах "Галсільліс" фінансові порушення на 4, 6 млн грн. У зв'язку з цим громадські активісти, зокрема правозахисна група "Закон та імператив", наполягають на розгляді в раді звіту підприємства "Галсільліс" за 2017 рік", ‒ зазначає Олег Панькевич.

Фракція пропонує внести до порядку денного чергового пленарного засідання сесії питання про звіт гендиректора обласного комунального підприємства Львівської облради "Галсільліс" за 2017 рік.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"