ВО "Свобода"

ENG

3 березня
Олег Тягнибок: Що нижче падає рейтинг влади, то більшими стають її жорстокість і цинізм
Олег Тягнибок: Що нижче падає рейтинг влади, то більшими стають її жорстокість і цинізм

Силовий розгін акції протесту біля Верховної Ради України ‒ це намагання залякати українців, які не згодні з діями влади. Про це 3 березня 2018 року у Львові заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок під час робочої зустрічі з активом обласної організації об'єднання.

Кілька сотень свободівців Львівщини прийшли на зустріч із Головою ВО "Свобода", аби обговорити стратегію розвитку організації на найближчих два роки. Спілкуючись із активістами, Олег Тягнибок розповів про сучасну політичну ситуацію в Україні та озвучив плани партії.

Обговорюючи поточний політичний стан у державі, очільник "Свободи" засудив жорстокий розгін акції протесту біля Верховної Ради України.

"До протесту біля парламенту можна ставитися по-різному, але сьогоднішній розгін наметового містечка виходить за межі. Нинішній режим прагне відродити поліцейську державу. "Нова поліція" нині діяла так само, як "Беркут" у часи Януковича. Влада намагається силою втримати свої крісла і що нижче падає її рейтинг, то жорстокішими та цинічнішими стають її методи боротьби з українцями", ‒ заявив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО "Свобода"