ВО "Свобода"

ENG

6 березня
Трускавецька міськрада дозволила вивішувати бандерівський прапор на адмінбудівлях
Трускавецька міськрада дозволила вивішувати бандерівський прапор на адмінбудівлях

6 березня 2018 року з ініціятиви фракції ВО "Свобода" Трускавецька міська рада під час сесії ухвалила рішення щодо підняття революційного червоно-чорного прапора ОУН у дні відзначення подій національно-визвольної боротьби.

"Червоно-чорний стяг підніматимуть на адмінбудівлях міста Трускавець поряд з державним прапором у визначені дні: 1 січня ‒ у день народження Степана Бандери, 3 лютого ‒ у день створення ОУН, 5 березня ‒ у річницю з дня смерти головнокомандувача УПА Романа Шухевича, 14 червня ‒ у день народження Євгена Коновальця тощо.

Прапор ОУН майорів під час Революції гідности, а нині супроводжує наших захисників на Донбасі… Революція не закінчилась, ми повинні не соромитися нашої історії та підтримувати національний дух", ‒ зауважив депутат Трускавецької міської ради від фракції ВО "Свобода" Богдан Габшій.

Своєю чергою, заступник міського голови Трускавця свободівець Олексій Балицький зауважив, що ухвалення рішення про розміщення червоно-чорного прапора має бути важливим для нас, оскільки наша історія ‒ це наша репутація на світовій арені.

Нагадаємо, що цього року рішення про використання революційного червоно-чорного прапора ОУН на території Львівської области вже ухвалила Львівська облрада, а також низка місцевих рад Львівщини: Буська та Бродівська райради, Яворівська, Судововишнянська, Стрийська, Великомостівська, Рава-Руська, Дублянська міськради.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"