ВО "Свобода"

ENG

12 березня
"Свобода" висловлює співчуття з приводу смерти побратима Йосифа Бурака
"Свобода" висловлює співчуття з приводу смерти побратима Йосифа Бурака

11 березня 2018 року на 69-му році життя відійшов у вічність побратим, член Стрийської районної організації ВО "Свобода", уродженець села Семигинів, що на Стрийщині, Йосиф Бурак.

"Не дивлячись на проблеми зі здоров'ям, Йосиф був активним учасником Революції Гідності! Відзначався чесністю, порядністю, дисциплінованістю, а також любов'ю до своєї нації, культури, традицій. Бог і Україна, заповіді Божі та Декалог Українського Націоналіста ‒ це те, що наповнювало його серце, а отже те, чим він жив! Згадую, як я пішов у танкові війська, а він телефонував мені і просив, щоб я дізнався, чи зможуть його в його віці прийняти на службу, адже він за військовою спеціальністю був командиром танка…Спочивай у Бозі, вірний друже наш! Дякуємо Господу за те, що поєднав нас з тобою!" ‒ розповів голова Стрийської районної організації ВО "Свобода" Мар'ян Берездецький.

"Свобода" розділяє сум та висловлює щирі співчуття рідним та близьким націоналіста з приводу непоправної втрати. Сумуємо. Пам'ятаємо. Дякуємо Вам за те, що були з нами!

Поховання відбудеться сьогодні, 12 березня 2018 року, о 13:00 у рідному селі націоналіста ‒ Семигинів, що на Стрийщині.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"