ВО "Свобода"

ENG

29 березня
Свободівці в Бродівській міськраді вимагають від виконкому звіту про розробку генплану Бродів
Свободівці в Бродівській міськраді вимагають від виконкому звіту про розробку генплану Бродів

29 березня 2018 року на сесії Бродівської міської ради фракція ВО "Свобода" ініціювала звіт виконкому про стан розробки генерального плану міста, однак більшість не підтримала цієї пропозиції. Як зазначив голова фракції Михайло Чунгін, громада має право знати, чому тривалий час затягується розробка цього важливого документа.

Михайло Чунгін нагадав, що за законодавством основним видом містобудівної документації на місцевому рівні є генеральний план населеного пункту, який визначає довгострокову стратегію планування та забудови території населеного пункту з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

"Але міська влада, очевидно, не зацікавлена у виготовленні генплану, бо може займатися виділенням земельних ділянок під забудову в ручному режимі. Хочу наголосити, що така ситуація загрожує корупцією, призводить до хаотичної забудови міста, спотворення його архітектурного обличчя. Окрім того, в результаті без ділянок залишаються ті, хто має на них першочергове право: учасники війни, багатодітні родини, інваліди", - зазначає голова фракції.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"