ВО "Свобода"

ENG

29 березня
Бродівська міськарада нехтує правом депутатів обирати, в якій комісії працювати
Бродівська міськарада нехтує правом депутатів обирати, в якій комісії працювати

Бродівська міська рада нехтує правом депутатів обирати на власний розсуд, в якій депутатській комісії працювати. Про це заявив 29 березня 2018 року голова фракції ВО "Свобода" в Бродівській міській раді Михайло Чунгін, коментуючи рішення сесії Бродівської міської ради з цього приводу.

Під час сесії склав присягу новий депутат-свободівець Володимир Шинькар - він замінив у фракції депутатку, яка померла. Водночас рада мала ухвалити рішення про його призначення для роботи в депутатській комісії.

"Усупереч чинному положенню Бродівської міської ради, Володимира Шинькара без його згоди, без консультацій із фракцією, скерували в комісію з питань законності, регламенту та правопорядку. Він повідомив, що хотів би працювати в комісії з питань земельних ресурсів та містобудування, а фракція запропонувала підтримати це рішення, однак депутатська більшість на чолі з головою вчинила усупереч нормам та здоровому глузду", - зазначив голова фракції.

Спочатку більшість взагалі не підтримала призначення Володимира Шинькаря в жодну комісію, а потім все ж проголосували про його членство в регламентній комісії ‒ всупереч бажанню депутата.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"