ВО "Свобода"

ENG

29 березня
Михайло Ковалів: Інвестори з будівництва сміттєпереробних заводів не передбачають компенсацій територіальним громадам
Михайло Ковалів: Інвестори з будівництва сміттєпереробних заводів не передбачають компенсацій територіальним громадам

29 березня 2018 року при комісії з питань розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства громадської ради Львівської обласної державної адміністрації відбулося громадське обговорення технологій будівництва заводів з переробки та утилізації твердих побутових відходів. Про це повідомив депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Михайло Ковалів.

"На обговоренні було представлено кілька проектів сміттєпереробних заводів. На жаль, вкотре пересвідчуюся, що розв'язання актуальних проблем для влади не є пріоритетним. Захід із обговорення будівництва сміттєпереробних заводів на Львівщині виявися малолюдним і малоінформативним. Зокрема, учасники громадських слухань так і не отримали інформації про кінцеву ціну вивозу кубометра сміття, про морфологію відходів та запобіжники зловживання сміттєпереробних заводів майбутнім монопольним становищем. Не зрозуміло, яка компенсація буде територіальним громадам за розміщення на її території екологічно небезпечної утилізації відходів", ‒ заважив Михайло Ковалів.

За таких обставин фракція ВО "Свобода", за словами депутата-свободівця, ініціюватиме справжні велелюдні громадські слухання щодо будівництва заводів за участю депутатів обласної ради, виконавчої влади, громадськості, експертів та інвесторів.

Нагадаємо, що фракція ВО "Свобода" у 2017 році двічі вимагала скликання позачергових сесій Львівської обласної ради у зв'язку з критичною ситуацією із вивезенням побутових відходів у місті Львові та Львівській області, а також з приводу загрозливої санітарно-епідеміологічної ситуації.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"