ВО "Свобода"

ENG

5 квітня
Олег Панькевич: Львівська обласна рада має висловити свою позицію щодо Антиолігархічного пакету перетворень
Олег Панькевич: Львівська обласна рада має висловити свою позицію щодо Антиолігархічного пакету перетворень

5 квітня 2018 року голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич подав до ради проект звернення до парламенту щодо підтримки Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Він пропонує обласним депутатам звернутися до Верховної Ради України і закликати її ухвалити важливі для держави законопроекти.

Як йдеться у зверненні, українці доведені до зубожіння, бо не усунуто причину зла ‒ олігархію, тобто зрощення великого кримінального капіталу з державною владою.

"Єдиний шлях ‒ це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Майже всі необхідні законопроекти давно написані й зареєстровані у Верховній Раді. Це ‒ системний план ліквідації олігархії як явища. Наше завдання ‒ якнайшвидше запустити цей процес. Тільки це витягне Україну з ями корупції, зубожіння, війни. Тільки це дасть українцям майбутнє. Для народних депутатів Антиолігархічний пакет докорінних перетворень стане лакмусовим папірцем, тестом на відданість Нації і Державі", - йдеться в документі.

У переліку проектів законів ‒ про повернення капіталів з офшорів, про ліквідацію приватних монополій, про заборону приватизації стратегічних підприємств, про деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи, про заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення, новий Податковий кодекс і розвиток середнього класу. Також йдеться про законопроекти, необхідні для зміни політичної системи, зокрема про скасування депутатської недоторканості, імпічмент президента; новий Виборчий кодекс та інші.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"