ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Фракція ВО "Свобода" не підтримала кандидатуру Михайла Гички на посаду головного лікаря обласної клінічної лікарні
Фракція ВО "Свобода" не підтримала кандидатуру Михайла Гички на посаду головного лікаря обласної клінічної лікарні

15 травня 2018 року на сесії Львівської обласної ради фракція ВО "Свобода" не підтримала призначення на посаду керівника Львівської обласної клінічної лікарні Михайла Гички. Як відомо, проти цієї кандидатури виступили громадські організації та активісти, які вважали непрозорим проведення конкурсу на зазначену посаду.

Як зазначив у своєму виступі голова фракції Олег Панькевич, кандидат на посаду завжди демонструє свою прихильність до владних політичних сил, не залежно, хто перебуває при владі. Окрім того, свободівця обурило пов'язування кандидата на посаду із Революцією гідности.

"Хочу нагадати, що в 2002-2006 роках Михайло Гичка як депутат облради входив до групи "Соціальна справедливість", якою керував Сергій Медведчук, брат відомого кума Путіна. Це була найреакційніша політична сила у Львівській області. Потім Михайло Гичка був депутатом вже від іншої групи - сателіта партії Януковича - Партії промисловців і підприємців Кінаха. Тепер він депутат від БПП. Коли закінчиться цей "дрейф" Михайла Гички політичними партіями? Може, це явище і є причиною того, що відбувається нині в Україні, зокрема в медицині. Може, не треба було би закривати ФАПи, знищувати села… Може, все було би по-іншому, якщо би в галузі не керували клани", - наголосив Олег Панькевич.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"