ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Львівська облрада не підтримала програму "Сільський спорт"
Львівська облрада не підтримала програму "Сільський спорт"

Львівська обласна рада не підтримала програму "Сільський спорт", бо в ній кошти спрямовують безпосередньо в сільські ради, а не на "потрібні" фірми. Про це заявив голова фракції ВО "Свобода" Олег Панькевич на сесії облради 15 травня 2018 року під час розгляду ініціативи свободівців про програму "Сільський спорт".

Він наголосив, що програма успішно діяла з 2011 до 2016 року, а зараз цей проект рішення понад рік футболять з комісії в комісію.

"Є сотні сільських рад, які не мають жодної копійки в бюджеті, і не можуть собі дозволити фінансування спорту. Для них ця програма була єдиним джерелом. Але комусь дуже не сподобалося, що ці невеликі кошти йшли безпосередньо в сільські ради, а не на фірми певних приватних осіб. Через це добру програму ліквідували", - наголосив Олег Панькевич.

Як зазначив депутат від ВО "Свобода" Михайло Нискогуз, програма передбачала придбання спортивних форм та інвентарю для футбольних та інших сільських команд. Завдяки цьому багато сільської молоді отримувало стимул займатися спортом та можливість виступати на змаганнях. І чомусь торік програму "скасували".

Свободівці пропонували передбачити 2 млн. грн на програму "Сільський спорт" у 2018 році, однак більшість не підтримала цієї ініціативи.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"