ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Львівська облрада підтримала звернення свободівців щодо неприпустимости перекваліфікування Винниківської школи-інтернату
Львівська облрада підтримала звернення свободівців щодо неприпустимости перекваліфікування Винниківської школи-інтернату

15 травня 2018 року під час сесії депутати Львівської обласної ради підтримали звернення депутатів від фракції ВО "Свобода" до голів Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та обласної ради Олександра Ганущина щодо неприпустимости перепрофілювання КЗ ЛОР "Винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів".

"До фракції "Свободи" звернулися з підписами понад 600 батьків, небайдужих громадян та представників колективу Винниківської школи-інтернату щодо неприпустимості перепрофілювання КЗ ЛОР "Винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів" у КЗ ЛОР "Заклад загальної середньої освіти II-III ступенів "Винниківський науковий ліцей" без збереження профілю санаторної школи та інтернату з повним утриманням учнів за рахунок засновника.

Як стало відомо, 3 травня 2018 року на сайті обласної ради оприлюднено проєкт рішення 1073-ПР "Про перепрофілювання комунальних закладів загальної середньої освіти Львівської обласної ради".

На думку заявників, такі ініціативи департаменту освіти і науки Львівської ОДА є передчасними, оскільки йдуть у розріз з періодом реформування системи інтернатів, встановленим законодавчо до 2027 року.

Оптимальним рішення щодо перепрофілювання школи є встановлення річного перехідного періоду і перенесенням початку роботи перепрофільованого закладу на вересень 2091 року, що буде найменш травматичним як для дітей, так і для батьків та колективу педагогів.

Окрім того, як зазначають заявники, зважаючи на потужну матеріально-технічну базу інтернату, найкращим варіантом з реформування закладу буде створення інноваційного ліцею ціннісно-орієнтованого виховання повного дня з консультативним пунктом та пансіоном.

Зважаючи на вищевикладене, з метою уникнення виникнення соціального напруження, просимо врахувати думку громади, батьків та колективу школи-інтернату під час прийняття управлінських рішень та відкласти реформування КЗ ЛОР "Винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів" до вересня 2019 року", - йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"