ВО "Свобода"

ENG

7 червня
Депутати Сколівської райради вимагають від парламенту підтримати Антиолігархічний пакет
Депутати Сколівської райради вимагають від парламенту підтримати Антиолігархічний пакет

7 червня 2018 року депутати Сколівської районної ради з ініціятиви фракції ВО "Свобода" ухвалили звернення до Верховної Ради щодо Антиолігархічного пакета перетворень.

Представив проєкт звернення голова фракції ВО "Свобода" у Сколівській райраді Андрій Семен. Свободівець зауважив, що Антиолігархічний пакет докорінних перетворень передбачає повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, денонсацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням, ліквідацію приватних монополій, заборону торгівлі землею сільськогосподарського призначення тощо.

Відповідне звернення депутати Сколівської райради підтримали одностайно.

Нагадаємо, що цього року з ініціятиви фракції ВО "Свобода" проєкт звернення щодо Антиолігархічного пакета докорінних перетворень ухвалили Львівська обласна та міська ради, а також низка районних та міських рад Львівщини: Бродівська, Буська, Дрогобицька, Жовківська, Самбірська, Сокальська, Старосамбірська районні ради, а також Бродівська, Буська, Городоцька, Дрогобицька, Стебницька, Ходорівська, Рава-Руська, Мостиська, Рудківська, Сколівська, Яворівська, Трускавецька, Бориславська, Червоноградська міські ради.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"