ВО "Свобода"

ENG

8 червня
Ольга Шайдулліна заявляє про порушення регламенту під час трансляції сесії Львівської облради
Ольга Шайдулліна заявляє про порушення регламенту під час трансляції сесії Львівської облради

Депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна звернулася до голови ради та прокурора Львівської області щодо порушення Регламенту під час прямої трансляції сесії. Вона заявляє, що трансляцію було припинено під час голосування з приводу важливих питань, які містять корупційні ризики.

"До фракції ВО "Свобода" звернулася Правозахисна група "Закон та імператив" з приводу порушення Регламенту під час засідання Львівської обласної ради.

Як йдеться у зверненні, 5 червня 2018 року під час сесії у період з 16 год. 02 хв. до 16 год. 08 хв. пряма трансляція засідання обласної ради була перервана. Саме в цей час було проголосовано два питання порядку денного: "Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Львівської обласної ради" та "Про надання в користування мисливських угідь у Львівській області приватному підприємству "Мисливський клуб "Ловець".

Як зауважують громадські активісти, зазначені вище питання містять у собі високий корупційний ризик, адже стосуються призначення на посади керівників комунальних закладів, а також погодження у користування мисливських угідь.

Зважаючи на вищевикладене, прошу перевірити факти, наведені у зверненні, та вжити заходів щодо усунення порушення законності при трансляції засідань Львівської обласної ради", ‒ йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"